Cumhurbaşkanı basın toplantısı yaparken yaşandı! Meksika’da protestocular bir arabayı Başkanlık Sarayı’na çarptı

Meksika’nın başkenti Mexico City’de 2014 yılında kaybolan 43 öğrencinin bulunması için protesto düzenlendi. Öğrencilerin başına gelenlerin aydınlatılması için hükümete harekete geçme çağrısında bulunan protestocular, başkanlık sarayına girerek bir kapıyı kırdı. .

Olayın ardından maskeli bazı protestocular binaya girdi. Olay, Başkan Andres Manuel Lopez Obrador’un içeride basın toplantısı düzenlediği sırada meydana geldikten sonra, güvenlik güçleri protestocuları geri püskürtmek için müdahale etti.

mek2

KAYIP ÖĞRENCİLER

26 Eylül 2014’te Guerrero eyaletinin Iguala kentinde Ayotzinapa’dan başkent Mexico City’deki bir protestoya katılmak üzere otobüsle seyahat ederken kaybolan 43 öğrenciden haber alınamadı. Öğrencilerin, suçlularla işbirliği içinde polis tarafından kaçırıldığına ve teslim edildiği Guerreros Unidos karteli tarafından öldürüldüğüne inanılıyor. (İHA)Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ChefGPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Korkusunu ilk kez şu sözlerle dile getirdi: Korkusunu ilk kez şu sözlerle dile getirdi: “Midemizi ağzımıza getiriyor”
Çiftin sokağa kıyafetsiz çıktığını görenler ne yapacaklarını şaşırdı! Çiftin sokağa kıyafetsiz çıktığını görenler ne yapacaklarını şaşırdı! “Olayı tüm çıplaklığıyla tartışıyorlar”
Belediyede skandal!  Çalışma saatleri içinde çıplak bir görüntülü sohbet yaptımBelediyede skandal! Çalışma saatleri içinde çıplak bir görüntülü sohbet yaptım

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber