Düzce Valiliği’nden Davut Güloğlu’ndan açıklama! “Evime polis gönderildi” dedi

Valilikten yapılan açıklamada, Güloğlu’nun 6 Mart’ta sosyal medyada yayınlanan ve evine polis gönderildiğini iddia ettiği videosundaki ifadeleri hakkında soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Konuya ilişkin yapılan incelemenin ardından Mardin Başsavcılığı’nın 6 Şubat’taki talimatı doğrultusunda, dolandırıcılık şüphelileri MM, MBM ve BM’nin Orhangazi ilçesindeki adreslerinde 6 Şubat’ta arama yapıldığı belirlendi. 7, şöyle konuştu: “Talimatlara istinaden yapılan aramada şüpheli kişilerin adres kayıtları paylaşıldı. MERNİS sistemi sorgulamasında (MERNİS) belirtilen adreslerde kayıtların olduğu bilgisine dayanarak, Adresler aynı gün saat 11.00’de aramayı yapabilecek yeterli personel ve mahalle muhtarıyla birlikte ziyaret edildi.”

“GÜLOĞLU 3 HAFTA ÖNCE KİRALANDI”

Açıklamada, söz konusu adreste arama yapıldığı vurgulanarak şu ifadelere yer verildi:

“Aranacak adreslerin aynı bahçedeki bitişik villalar olduğu, MM’nin yaşadığı evin boş olduğu, 4 polis ve mahalle muhtarının MM ve BM’nin yaşadığı adrese giderek kapıyı çaldığı ve Sayın Davut Güloğlu’na bu konutun yaklaşık üç hafta önce BM (şüpheli) isimli bir kişi tarafından SA tarafından bir emlakçı aracılığıyla kiralandığını ve bu adreste ikamet ettiğini, durumun görevli savcıya iletildiğini ve bu nedenle Şüpheli kişilerin adreste olmadığı anlaşılınca, savcılık talimatıyla olayın kayıt altına alındığı anlaşıldı ve ekipler arama yapmadan mekanı terk etti.

Açıklamada, “Ayrıca mevzuatla kendilerine verilen görevi yerine getirmekten başka bir amacı olmayan kahraman kolluk kuvvetlerimizin, ilgili tarihte konunun gelişimi ile ilgili tüm detayları muhatabına aktardığı tespit edilmiştir. kazadan.” ifadeler kullanıldı.(AA)
Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

ChefGPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Ramazan öncesi satışlar arttı!  Perakendecilerden tarih konusunda uyarıRamazan öncesi satışlar arttı! Perakendecilerden tarih konusunda uyarı
DEM Partisi'yle ilgili sözleri gündem oldu!  Canlı yayında şöyle anlattı: DEM Partisi’yle ilgili sözleri gündem oldu! Canlı yayında anlattı: “Özgür Özel’in tam tersini söyledi”
Mansur Yavaş "Bunu açıkça söylemedim." Açıkladı: 'Seçimlerden sonra gelişmeler olacak'Mansur Yavaş, “Dürüst olmak gerekirse bunu söylemedim” dedi ve şöyle açıkladı: “Seçimlerden sonra bazı gelişmeler olacak.”

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber