Zehra Güneş’ten sonra Özgür Demirtaş’ın da kapısını çaldı! Mert Yazıcıoğlu özel sohbet odalarına katıldı

Kızıl Goncalar dizisinde canlandırdığı ‘Cüneyd’ karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Mert Yazıcıoğlu, artık mali yönetim tarzıyla da gündem konusu oldu.

ABONELİK SİSTEMİNE ABONE OLUN

Ünlü finans profesörü Özgür Demirtaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Zehra Güneş ile daha önce tanışan Demirtaş, Mert Yazıcıoğlu’nun kurduğu abonelik sistemine katıldığını açıklayarak şunları söyledi: “Mesleki işi finans olmayan iş adamlarına, işyeri sahiplerine, yatırımcılara ve beyaz yakalı çalışanlara özel sohbet odaları paylaşacağım ve açacağım. ”

Demirtaş, sosyal medya hesabından şunları yazdı: ‘Sevgili Mert Yazıcıoğlu da benim abonem oldu. Ben çok memnunum.

Daha önce de yazmıştım sevgili Mert Yazıcıoğlu, bana göre Türkiye’nin yükselen en önemli yıldızlarından biri. Cüneyd’in Kızıl Goncalar’daki performansı gerçekten muhteşem.

Hayranı olduğum bir sanatçının abonem olması beni çok mutlu etti. Kayıt olan sanatçılarla da ilgileniyorum. Çünkü onlar için büyük bir özveriyle kazandıklarını Finansal Okuryazarlık ile korumak ve büyütmek önemli.’ dedi.

Şef GPT
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Kürtaj itirafı olay oldu!  Rastgele sözler... Kürtaj itirafı olay oldu! Rastgele sözler…
Canlı yayında Yeliz Yeşilmen'i kucağına alıp kalçasına dokundu! "Doğru" söz konusu...Canlı yayında Yeliz Yeşilmen’i kucağına alıp kalçasına dokundu! Doğru söyle”…
Bombayı Kızıl Goncalar'a naklediyoruz!  Yasak'ın yıldızı Elma diziye gelecekBombayı Kızıl Goncalar’a naklediyoruz! Yasak’ın yıldızı Elma diziye gelecek

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber