Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, internet üzerinden çocuk sattığı iddialarının ardından savcılığa başvurdu

İnternette ilan veren kişilerin 40 günlük, 2 aylık ve doğmamış bebekler için fiyat belirlediği iddia edildi. Korkunç suçlamaların ardından müdahale eden Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, savcılığa başvurdu.

”PARA HESABIMA GELİYOR, ÇOCUK ADRESE GİDİYOR”

NTV’nin haberine göre sözde bir ebeveyn, “Bir kız çocuğum var, 40 günlük. Tazminat talebim var. Onu tanışan birine evlatlık vermek istiyorum. 100 bin istiyorum” dedi. “Para hesabıma geliyor, çocuk adrese gidiyor” açıklamasında çocuğun fotoğraflarını paylaşarak şartları sundu.

”100 BİN LİRE İSTİYORUM”

Star News ekibi, ilanı yayınlayan kişiye ulaştı. Samsun’da yaşadığını iddia eden bu kişi, “100 bin lira istiyorum. Hesabıma yüz bin lira gelecek, çocuğu alıp sana geleceğim. Numaramı vermeyene vermem” dedi. Ciddi gereksinimlerimi karşılıyor” dedi.

170 BİN LİRA İSTEDİ

Söz konusu sitede doğmamış çocuğunu satmak isteyen bir annenin, 9 aylık hamile olduğunu beyan ederek, ilan altına telefon numarasını yazdığı görüldü. Star News muhabiri o kadınla iletişime geçti. Yabancı müteahhit anne, Türkiye’de oturma izninin olmadığını, bebeğini doğurduktan sonra memleketine döneceğini söyledi.

ONU KENDİ OĞLU GİBİ KAYIT EDECEKLER!

“Ne kadar anlaştınız?” sorusuna “170 bin lira” yanıtını veren kadın, “Her şey halledildi. Doğumdan sonra aile kendi kimliğini istediği gibi oluşturacak” dedi.Bu içerik Metin Yamaner tarafından yayınlanmıştır.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yakın zamanda inşa edilmiş ve yan yatmaya başlamıştıYakın zamanda inşa edilmiş ve yan yatmaya başlamıştı
Bahçelievler'de aile katliamı!  Hapisten çıktıktan sonra annesini ve kız kardeşini öldürüp camide intihar etti.Bahçelievler’de aile katliamı! Hapisten çıktıktan sonra annesini ve kız kardeşini öldürüp camide intihar etti.
Türkiye'nin en sessiz 25'inci şehri oldu!Türkiye’nin en sessiz 25’inci şehri oldu!

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber