30 kilo verdi! Ata Demirer son yorumuna sessiz kalamadı… “Artık resmen güzelsin.”

Verdiği kilolarla adından söz ettiren Ata Demirer, sosyal medya paylaşımlarıyla da adından söz ettiriyor.

Ata Demirer, geçen yıl katıldığı programda şunları söyledi: “22 kilo verdim. Öğle ve akşam yemeklerinde karbonhidrat yemedim. Et, balık ve proteinleri doğrudan yedim. Sabah 45 dakika yürüdüm. 4 buçuk ayda 22 kilo verdim ve diyetisyene başvurmadım.”

Demirer: “Bir arkadaşım mide ameliyatı oldu. ‘Ne yersin’ diye sordum. ‘Ekmek yemiyorum’ dedi. ‘Madem çöpe atacaksın neden mide ameliyatı oldun? ekmek?’ “Sabahları bir dilim ekmek yiyorum ve bir daha yemem” dedi. Ben de denedim. Çok hızlı kilo verdim. “Sadece hafta sonları alkol alıyorum ve bunu ciddi bir miktar alkolle dengelemeye çalışıyorum.” Pazar günü yürüyorum” diyerek mide ameliyatı geçirmediğini sözlerine ekledi.

ata

2,5 yılda 30 kilo veren ünlü komedyen fit pozlarını paylaştı. Bir takipçisi Ata Demirer’e, “Çok yakışıklı olmuşsun, zaten çok hoş ve sempatiktin, şimdi resmen yakışıklı oldun” dedi.

Komedyen bu yoruma güldü ve “Resmi olarak mı?” dedi. Yorum ti’ye eklendi.

Yerel seçimler 2024
ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN
Yaşar Alptekin'de her şey var Yaşar Alptekin’in 4 katlı “evcil hayvan sarayı”nda her şey var… Ev köşesi, bahçe jakuzisi ve manevi detaylar
Dilan Polat ve Nez Demir duruşmada birlikte ağladı! Dilan Polat ve Nez Demir duruşmada birlikte ağladı! “Onu gördüğümde…”
Gelininin peşinde! Gelininin peşinde! “Milyoner oldu” yorumunu yaptı

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Popüler Firmalar
Güncel Haberler
Sponspor Bağlantılar: Antalya Haber